Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pasaulio lyderiai susirinko spręsti klimato kaitą: priimtas istorinis susitarimas

2022-11-22, Antradienis 10:05
Rugilė Matusevičiūtė

Šį savaitgalį pasibaigė jau 27–oji Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencija, dar žinoma kaip COP27. Šiemet Egipte, Šarm El Šeicho mieste vykęs aukščiausio lygio diplomatinis renginys subūrė daugiau nei 30 000 dalyvių iš beveik 200 delegacijų iš viso pasaulio.

Konferencijoje dalyvavo ir Lietuvos atstovai. Kokių rezultatų pasiekta, ar buvo priimti pakankamai ryžtingi sprendimai klimato krizės akistatoje ir kodėl kiekvienais metais ši konferencija sulaukia vis daugiau kritikos kalbamės su ką tik iš Egipto grįžusiu Aplinkos viceministru Danu Augučiu bei Vilniaus universiteto klimatologu Egidijumi Rimkumi.

 

Laidą „Tvari Lietuva" remia Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Gamtos ateitis". Mes tikime – gamta turi ateitį! Apie pakuočių atliekų rūšiavimą plačiau gamtosateitis.lt

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai