Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nuotoliniai notariniai veiksmai ir įrankiai

2023-12-05, Antradienis 16:05
Mantas Mikočiūnas

Laidoje svečiuojasi Marius Stračkaitis, Lietuvos notarų rūmų prezidentas.

Šįkart pasikalbėsime 3 temomis:
 
  • Notarų rengiami nekilnojamojo turto aukcionai. Galimybė notarams rengti aukcionus įteisinta jau prieš porą metų, o dabar atsirado techninis funkcionalumas, padedantis tai daryti. 
  • Nuotliniai sandoriai vis populiarėja. Nuotolinių notarinių paslaugų, atliekamų per Notarų rūmų sistemą eNotaras, nuolat daugėja. Nuo 2021 metų liepos iki 2023 m. lapkričio 1 d. atlikta 45969 nuotoliniai notariniai veiksmai. 
  • Kaip išsirinkti laisvą notarą nuotoliniu būdu. Sistemoje eNotaras sukurtas funkcionalumas, kuris padeda naudotojui rasti notarą. Klientui tereikia užregistruoti pageidavimą atlikti notarinį veiksmą, ir sistema pasiūlo notarą, kuris gali atlikti veiksmą nuotoliniu būdu.

Laidą „Tarp keturių sienų" pristato Realu.lt – sparčiai augantis, nekilnojamojo turto profesionalų sukurtas portalas, kuriame rasi viską: būsto pasiūlymus, visas su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas, aktualiausias naujienas, ekspertų patarimus ir profesionalus.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai