Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Naujausios technologijos ir įrankiai NT srityje

2023-10-31, Antradienis 16:05
Mantas Mikočiūnas

Šįkart aptarsime konkrečius NT įrankius, kuriuos verta naudoti, valdant savo nekilnojamąjį turtą. Taip galėtų kiekvienas pasilengvinti kasdienybę, bet, tikėtina, to nepadarys, nes tingi, nežino, arba nenori keisti įpročių? Programėlės ir tinklapiai: ką rekomenduotume naudoti? Taip pat pasikalbėsime daugiau apie būsimas darbo vietas: kaip jos keisis, ar toliau dominuos nuotolinis darbas, kaip keisis biurai, kokia bus darbo socialinė kultūra. Kokie naujausi produktai keis NT vartotojų kasdienybę? Kokios idėjos dar nespėjo virsti realybe?

Praktinė laida apie NT technologijas kartu su NT technologijų atstovais   Martinu Eitmonu iš Proptech Lithuania" ir Raimundu Skurdeniu, išmaniųjų namų ekspertu, „Jung Vilnius“ vadovu.

Laidą „Tarp keturių sienų" pristato Realu.lt – sparčiai augantis, nekilnojamojo turto profesionalų sukurtas portalas, kuriame rasi viską: būsto pasiūlymus, visas su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas, aktualiausias naujienas, ekspertų patarimus ir profesionalus.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai