Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Sveikatos prevencija gelbsti gyvybes. Tad kodėl vengiame tikrintis?

2022-08-29, Pirmadienis 11:05
Lina Luneckienė

Kokiomis sveikatos prevencinėmis programomis turi galimybę pasinaudoti Lietuvos gyventojai? Sveikatos priežiūros specialistai pastebi, kad žmonės gan vangiai dalyvauja savo sveikatos prevencijoje. Kodėl? Ar visuomenė supranta sveikatos prevencijos įtaką gelbstint žmogaus gyvybę? Ir ką reikia daryti, kad mes dar labiau sąmoningėtume šioje srityje, o mūsų sveikatos kultūra gerėtų?

Laidoje dalyvauja: Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos Paslaugų ekspertizės ir kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Savičiūtė ir Biržų šeimos medicinos centro direktorė, šeimos gydytoja Elena Šakelienė.

Laidos „Sveikatos kultūra" kuriamos bendradarbiaujant su Sveikatos apsaugos ministerija. Laidos finansuojamos ES Socialinio fondo lėšomis.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai