Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Vakarai jau išmoko kovoti su Rusijos propaganda?

2023-12-19, Antradienis
Jonė Sąlygaitė

Vladimiras Putinas po kelių metų vėl surengė spaudos konferenciją. Kremliaus vadovas gyrėsi pasiekimais Ukrainoje, tikino, kad mobilizacijos artimiausiu metu nereikės, džiaugėsi Rusijos ekonomika, kuri atlaikė Vakarų sankcijų poveikį, toliau akcentavo Ukrainos „denacifikaciją" ir „demilitarizaciją". Kritiški klausimai V. Putinui, žinoma, nebuvo užduoti, tačiau keletas gyventojų pasipiktinimo žinučių pasimatė transliacijos ekrane. Apžvalgininkai teigia, kad konferencija – kovo mėnesį įvyksiančių, nors ir su aiškiu nugalėtoju, rinkimų pradžia. Vidaus rinkai reikia pateikti kaip įmanoma gražesnį V. Putino Rusijos paveikslą. Koks stebuklas turėtų įvykti, kad Rusijos visuomenė pradėtų aktyviai kvestionuoti V. Putino melus? O ar Vakarai jau išmoko kovoti su Rusijos propaganda? Kokias pamokas dar turime atlikti?

Diskutuojame su informacinių karų eksperte Indre Vareikyte ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doc. dr. Mantu Martišiumi.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai