Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tvarus viešbutis: nuo elektromobilių krovimo stotelės iki renkamo lietaus vandens

05.16 Pirmadienis 06:45
Justina Gedgaudaitė

Verslas, įtraukiantis bendruomenę daryti aplinką tausojančius sprendimus. Kalbame su viešbučio Romantic" vadove Dalia Remeikaite, kuri papasakos apie tai, kaip kilo idėja kurti tvarų viešbutį ir kokius sprendimus yra pritaikę versle. Kur dedami panaudoti muilai ir šampūnai po kiekvieno svečio viešnagės? Kaip galima panaudoti lietaus vandenį? Kaip darbuotojai prisideda prie tvarumo idėjos?

Projektą „Sėkmės receptai" pristato „Dokobit" – elektroninių dokumentų pasirašymo portalas. „Dokobit" – paprasčiau nei pasirašyti ranka! Daugiau informacijos dokobit.lt.

Projekto „Sėkmės receptai" rėmėjas „Noviti finance" – sąžininga verslo paskola. Finansavimas be žvaigždučių. Sužinokite daugiau www.noviti.lt.

Projektą „Sėkmės receptai" remia Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Gamtos ateitis". Mes tikime – gamta turi ateitį! Apie pakuočių atliekų rūšiavimą plačiau gamtosateitis.lt.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai