Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Skaitmeninis įrankis įmonių tiekimo grandinės optimizavimui

2022-12-01, Ketvirtadienis 07:07
Dominyka Goldbergaitė

Laidoje kalbamės apie logistikos technologijų startuolį, kurio sukurtas įrankis leidžia sumažinti CO2 emisijas, efektyvinti procesus ir taupyti įmonės resursus. Nuo ko prasideda tokio startuolio kūrimas, ir ką jame labiausiai vertina klientai?

Laidos pašnekovas: įmonės „GoRamp" vadovas Jevgenij Polonis.

Projektą „Sėkmės receptai" pristato „Dokobit" – elektroninių dokumentų pasirašymo portalas. „Dokobit" – paprasčiau nei pasirašyti ranka! Daugiau informacijos dokobit.lt.

Projekto „Sėkmės receptai" rėmėjas „Noviti finance" – sąžininga verslo paskola. Finansavimas be žvaigždučių. Sužinokite daugiau www.noviti.lt.

Projekto „Sėkmės receptai" rėmėjas „Energus" su „5 žingsnių energijos taupymo programa" – nuo įmonės energetinio audito iki  inovatyvaus energijos suvartojimo valdymo ir stebėjimo. Daugiau informacijos energus.eu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai