Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Naujoji Vilnia prisikelia antram gyvenimui?

11.18 Ketvirtadienis 06:45
Eglė Gabrytė

Naujosios Vilnios rajonas, anot jos gerbėjų, yra nepelnytai nurašytas ir netgi išmestas iš dalyvavimo kultūros bei visuomenės gyvenime. Tačiau viena šeima, įsigijusi čia kažkada veikusio didžiulio fabriko patalpas, tikisi šį rajoną prikelti antram gyvenimui ir išgarsinti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.  

Laidoje dalyvauja bendrovės „EMPL" projektų vadove ir tuo pačiu Dūmų fabriko kultūrinių veiklų organizatorė Greta Zakarevičienė.

 

Projektą „Sėkmės receptai" remia SEB bankas. Mes tikime Jūsų vizija, todėl sakome – mažas verslas – didelės galimybės – ir suteikiame smulkiajam verslui paslaugų planą „Startas". Daugiau informacijos seb.lt.

Projektą „Sėkmės receptai" pristato „Dokobit" – elektroninių dokumentų pasirašymo portalas. „Dokobit" – paprasčiau nei pasirašyti ranka! Daugiau informacijos dokobit.lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai