Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip rūpintis savo psichine sveikata, sutaupant laiko?

2022-11-30, Trečiadienis 07:07
Dominyka Goldbergaitė

Laidoje kalbamės apie platformą, galinčią padėti sutaupyti laiko ir atrasti tinkamiausią psichologą. Nuo ko prasideda tokios platformos kūrimas? Kodėl svarbu rūpintis savo psichine sveikata? Kuo pravartu naudotis „nuotaikų stebėtoju"?

Laidos pašnekovas: platformos „Meetelp" bendrakūrėjas Rimas Povilaitis.

Projektą „Sėkmės receptai" pristato „Dokobit" – elektroninių dokumentų pasirašymo portalas. „Dokobit" – paprasčiau nei pasirašyti ranka! Daugiau informacijos dokobit.lt.

Projekto „Sėkmės receptai" rėmėjas „Noviti finance" – sąžininga verslo paskola. Finansavimas be žvaigždučių. Sužinokite daugiau www.noviti.lt.

Projekto „Sėkmės receptai" rėmėjas „Energus" su „5 žingsnių energijos taupymo programa" – nuo įmonės energetinio audito iki  inovatyvaus energijos suvartojimo valdymo ir stebėjimo. Daugiau informacijos energus.eu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai