Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip padėka darbuotojams padeda sutaupyti?

11.22 Antradienis 06:45
Dominyka Goldbergaitė

Laidoje kalbamės apie darbuotojams skiriamą priedą prie atlyginimo už įmonės išteklių tausojimą. Kodėl svarbu padėkoti kiekvienam įmonės darbuotojui? Kokių pokyčių atnešė energetinė krizė? Ką reikia apsvarstyti verslui, prieš įsirengiant saulės baterijas?

Laidos pašnekovė: „Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo" direktorė Angelė Andrikonienė.

Projektą „Sėkmės receptai" pristato „Dokobit" – elektroninių dokumentų pasirašymo portalas. „Dokobit" – paprasčiau nei pasirašyti ranka! Daugiau informacijos dokobit.lt.

Projekto „Sėkmės receptai" rėmėjas „Noviti finance" – sąžininga verslo paskola. Finansavimas be žvaigždučių. Sužinokite daugiau www.noviti.lt.

Projekto „Sėkmės receptai" rėmėjas „Energus" su „5 žingsnių energijos taupymo programa" – nuo įmonės energetinio audito iki  inovatyvaus energijos suvartojimo valdymo ir stebėjimo. Daugiau informacijos energus.eu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai