Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Gamtą tausojantį žūklė: pagavai – paleisk

05.26 Ketvirtadienis 07:07
Justina Gedgaudaitė

Ar tikslinga kiekvieną sugautą žuvį pasiimti namo? Ar geriau laimikį paleisti atgal į vandens telkinį? Kaip sekasi atstatyti Vandens riešuto auginimo tradicijas Lietuvoje? Apie žvejybą, kaip pramogą ir gamtos saugojimą kalbame su pramoginės žūklės paslaugas siūlančios įmonės „Šaminis" vadovu Žilvinu Žitkumi.

Projektą „Sėkmės receptai" pristato „Dokobit" – elektroninių dokumentų pasirašymo portalas. „Dokobit" – paprasčiau nei pasirašyti ranka! Daugiau informacijos dokobit.lt.

Projekto „Sėkmės receptai" rėmėjas „Noviti finance" – sąžininga verslo paskola. Finansavimas be žvaigždučių. Sužinokite daugiau www.noviti.lt.

Projektą „Sėkmės receptai" remia Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Gamtos ateitis". Mes tikime – gamta turi ateitį! Apie pakuočių atliekų rūšiavimą plačiau gamtosateitis.lt.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai