Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Bendra vizija – kelias į darbuotojų motyvaciją

2023-09-29, Penktadienis 07:07
Dominyka Goldbergaitė

Laidoje kalbamės apie tai, kaip bendros vertybės ir vizija gali motyvuoti darbuotojus. Kuo svarbu stengtis vieni kitiems padėti įvairiais gyvenimo etapais?

Laidos pašnekovė: dr. Indrė Plėštytė, vaikų gydytoja, vaikų pulmonologė, Vaikų klinikų „Mama, aš sergu" bei Parduotuvių tinklo „Mama, aš sergu'' savininkė ir generalinė direktorė.

 

Projektą „Sėkmės receptai“ remia Onworkation powered by AirGuru – Jūsų įmonės darbostogų planuotojas. Daugiau informacijos onworkation.com

Projektą „Sėkmės receptai" pristato „Eglės sanatorija" – čia viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Projektą „Sėkmės receptai" pristato organizacijų vystymo ekspertai People LAB. Žmonių vadybos profesionalai, išoriniai personalo partneriai kuria atlygio, darbuotojų veiklos valdymo ir ugdymo sprendimus jūsų verslo sėkmei.

Norite dalyvauti projekte SĖKMĖS RECEPTAI ir Jūs? Kviečiame užpildyti dalyvio anketą https://sekmesreceptai.ziniuradijas.lt.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai