Paskambinkite į studiją

 
Grįžti 10 s atgal
00:00
00:00
00:00
Nustatymai
Išdidinti
Error loading media:
File could not be played
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip savanorystė Medeiną nubloškė į Libaną

2022-10-29, Šeštadienis 10:00
Aušra Jurgauskaitė, Vaidas Markelevičius

Medeina sako, kad savanoriauti įvairiausiose organizacijose pradėjo nuo 14 metų. Tačiau viena yra savanoriauti Lietuvoje, o visai kas kita – krašte, kurį menkai pažįsti, kur retai yra elektros, kur kartais tenka pasukti galvą ir iš kur gauti vandens. Medeina savanoriavo Libane pagal Europos solidarumo korpuso programą, siunčianti organizacija Lietuvoje – Vystomojo bendradarbiavimo platformaKą Medeina veikė Libane? Ko tai ją išmokė? Kaip Libanas priėmė žinias apie Rusijos pradėtą karą Ukrainoje? Apie tai ir dar daugiau – naujausioje Žinių radijo laidoje „Savo noru“.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais lietuviškoje platformoje Contribee arba Patreon.

Naujausi epizodai

SIŪLOME

Liberalų lyderė stebisi socdemų ministrės sprendimu trumpinti mokslo metus