Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žaliasis estų šuolis su architektūros spyruokle

2023-06-15, Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Taline veikianti Estijos menų akademija neseniai oficialiai pripažinta Europos Žaliuoju Biuru. Estijos aplinkos vadybos asociacija Europoje įteisintą Žaliojo Biuro sertifikatą suteikia aplinkai draugiškoms organizacijoms. Kaimyninėje šalyje tokių šiandien yra 55, o Akademija tapo pirmuoju ir kol kas vieninteliu universitetu Estijoje, gavusiu tokį sertifikatą.

„Prieš trisdešimt metų Estija padarė proveržį skaitmenizavimo srityje – tai buvo pavadinta Baltijos tigro šuoliu", – sako Estijos meno akademijos Architektūros katedros dekanė architektė Sille Pihlak – „Šiandien Estija rengiasi tvarumo, žaliajam šuoliui – galbūt jis bus vadinamas Žiogo šuoliu – o Estijos menų akademija nori būti to šuolio spyruoklė". Su Sille Pihlak laidoje kalbėsimės, kaip Estijos meno akademija tapo „žalia" ir kaip ji prisideda prie Estijos „žaliojo šuolio".

Nuotrauka: Tonu Tunnel

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

srtf

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai