Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Parodyk savo interjerą, pasakysiu, kas tu

2022-12-12, Pirmadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Neseniai paaiškėjo geriausi Lietuvoje sukurti interjero architektūros kūriniai. Jų autoriai buvo apdovanoti jau aštuntą kartą kasmet Lietuvos architektų sąjungos ir „Lietuvos ryto" media grupės organizuojamame Lietuvos interjero architektūros konkurse „Mano erdvė". Konkursas išryškina ir apdovanoja geriausius Lietuvoje sukurtus interjerus, jo metu išrenkami geriausi viešasis, biuro, buto ir namo interjerai.

Apie metų geriausius Lietuvoje sukurtus interjerus šioje laidoje kalbėsimės su profesionalia tarptautine konkurso žiuri. Ją sudaro: interjero architektė, tarpdisciplininės dizaino studijos KENDU įkūrėja, Slovakijos interjero architektų asociacijos prezidentė Martina Uhrinova; interjero dizaineris, architektų biuro „AD Interior Design" įkūrėjas, Ispanijos nacionalinės interjero dizainerių tarybos prezidentas Andoni Diaz Torres ir interjero architektė, architektų biuro „Studio id+" įkūrėja, buvusi Europos interjero architektų tarybos (ECIA) prezidentė Anja Dirks iš Nyderlandų.


Visus konkursui „Mano erdvė 2022" pateiktus projektus ir daugiau informacijos apie konkursą: https://plus.lrytas.lt/mano-erdve-2022/

Laidą pristato http://lonas.lt/.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

srtf

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai