Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Miestas plytose ir butuose

04.02 Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Save ateities lyderiais matantys miestai, o ir mažesnėmis ambicijomis pasižymintys, bet komforto, lygybės ir sveikos aplinkos siekiantys miestai neišvengiamai klojasi nematoma skaitmeninės realybės skraiste. Įvairūs matomi ir nematomi aparatai, programos stebi, matuoja, skaičiuoja mūsų veiksmus, planuoja rytojaus ir dešimtmečio prognozes. Skaitmeninėje aplinkoje miestas atveria savo informacijos klodus miestiečiams, kurie neišeidami iš namų gali ne tik sužinoti, kas vyksta, bet ir pasakyti savo nuomonę apie tai. „Išeiti į miestą“ reiškia nebe vien pasisėdėjimą kavinėje ar aikštėje, bet ir su šlepetėmis savo kambaryje.

Apie tai, kaip šios dvi miesto realybės – fizinė ir skaitmeninė – sąveikauja, kaip jas kartu planuoti, kad miestas taptų dar patogesnis, teisingesnis ir patrauklesnis, laidoje kalbamės su architekte, dėstytoja, studijos „Hybrid Space Lab“ partnere Elizabeth Sikiaridi. 

Laidą rengia Lietuvos architektų sąjunga. 
Laidą remia Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondas.

srtrf logo46

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai