Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ligoninė mažiesiems – arčiau namų ir gamtos

2023-06-01, Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Kai suserga ar susižeidžia mažylis ir tenka skubėti į ligoninę, atrodo, svarbiausia – greita ir efektyvi pagalba, profesionalūs ir atjaučiantys gydytojai. Ligoninės aplinka pasitraukia į antrą planą. Tačiau vėliau prisiminimuose dažnai minimi šalti sterilūs koridoriai, ankštos, mažalangės palatos, skurdūs, nepatogūs baldai ir nykus ligoninės pastato vaizdas. O jei ligoninėje tenka užsibūti ilgiau, pastato, palatos ar net baldo dizainas tampa labai svarbus, nes lemia ir fizinę, ir psichologinę vaiko ir jo artimųjų savijautą.

Apie šiuolaikišką ligoninę vaikams, kokios jos reikia ir kokia ji gali būti šioje laidoje kalbėsimės su architekte, Švedijos architektūros biuro „White arkitekter" biuro partnere, Čalmerso technologijų universiteto profesore Cristiana Caira.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

srtf

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai