Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Japoniška architektūra – subtilumas milimetro tikslumu

2022-10-17, Pirmadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Japonų architektūra visuomet yra pasaulio architektūrinės bendruomenės dėmesio centrinėje zonoje. Savo kokybe, idėjų stiprumu Japonijos šiuolaikinė architektūra pelnė neabejotiną reputaciją. Tai liudija kad ir tas faktas, jog tik JAV turi daugiau nei Japonija prestižinės architektūrinės Pritzkerio premijos laureatų.

Neseniai Kaune vykusiame Kauno architektūros festivalyje vyko jau tradiciniu tampantis renginys „Rytai-Rytai". Jo metu Lietuvoje viešėjo solidi Japonijos architektų ir studentų delegacija, pristatyta Lietuvos ir Japonijos architektų paroda, vyko forumas, studentų kūrybinės dirbtuvės.

Ar yra kas nors bendra tarp Lietuvos ir Japonijos architektų? Kokios temos, problemos domina abiejų šalių profesionalus? Apie Japonijos architektūros istoriją ir jos tęstinumą, šiandienos aktualijas ir savitumą laidoje kalbėsimės su Japonijos architektų delegacijos Lietuvoje vadovu architektu George Kunihiro.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai