Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Į viešbutį – susitikti su Dėde Miegu

2022-10-03, Pirmadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Nors, kaip sako patarlė, namie ir geriausia, vis dėlto kartais tenka pagyventi ir laikinuose namuose – viešbučiuose. Viešbutis gali atlikti įvairiausias funkcijas – būti laikinais namais, darbo biuru, pabėgimo iš kasdienybės plano dalimi, pramoga, ar net gydymosi priemonė.

Apie tai, kokie viešbučiai įdomiausi, sėkmingiausi, kokie jie bus rytoj ir kokios ypatingos architektūrinės paslaptys taikomos jų projektams, šioje laidoje kalbėsimės su studijos „Arches" architektu Edgaru Neniškiu, kurio kartu su komanda suprojektuotas viešbutis ir SPA Amberton Green SPA Druskininkai neseniai laimėjo 1-ąją vietą tarptautiniame tvarios architektūros konkurse „Sustainability in Architecture Construction and Design in Baltics 2022". Antroji laidos pašnekovė: viešbučių ir SPA vystymo ekspertė Eglė Rukšėnaitė.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai