Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Architektūra, kurianti visuomenę

05.02 Pirmadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Po trijų metų pauzės išrinkti ir paskelbti svarbiausio architektūrinio prizo Europoje nugalėtojai. Europos šiuolaikinės architektūros apdovanojimas – Mies van der Rohe prizas – įteikiamas už išskirtinę architektūros kokybę. Šiemet „Grand Prix“ skirtas Airijos architektūros biurui „Grafton architects“ už jų suprojektuotą Kingstono universiteto edukacinį pastatą „Town Hall“ Londone. Jaunojo architekto prizą laimėjo ispanų kolektyvas „Lacol“, sukūręs kooperatyvinį daugiabutį „La Borda“. Iš konkursui pateiktų daugiau nei 500 darbų iš visos Europos vertinimo komisija atrinko 40 geriausių, kurie bus eksponuojami parodoje, o iš šių penki finalistai varžėsi dėl laurų.

Apie geriausią naują Europos architektūrą, jos artimiausias tendencijas šioje laidoje kalbėsimės su Mies van der Roe apdovanojimo tarptautinės vertinimo komisijos nare, Estijos architektūros muziejaus direktore Triin Ojari.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai