Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kur Lietuvoje galima išmokti kepti šakočius ir gaminti muilą?

2021-09-14, Antradienis
Eglė Gabrytė

Mėgstantys keliones po Lietuvą bei kaimynines šalis, kviečiami išbandyti naujų turistinių maršrutų. Kelionių po Lietuvą, Latviją ir Baltarusiją metu siūloma ne tik aplankyti gražias vietas, bet ir išmokti senųjų šių kraštų amatų.

Laidoje dalyvauja Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Golubovska ir turizmo portalo „We love Lithuania“ įkūrėjas Simonas Rudaminas.  

 

Laidą „Prizmė" pristato projektas „Atraskime regionų šaknis iš naujo" įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną  programos prioritetą – vietos kultūros skatinimas ir istorinio paveldo išsaugojimas. Ją iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jos turinį atsako tik Vilniaus rajono savivaldybės  administracija ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ši laida atspindi Europos Sąjungos poziciją.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai