Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Protingas išmaniojo telefono pasirinkimas

06.23 Ketvirtadienis
Partnerio turinys

Samsung telefonai yra populiariausi elektroniniai įrenginiai visame pasaulyje. Tačiau pats pirmasis mobilusis telefonas pasirodė ne taip seniai... maždaug prieš 50 metų. Pirmasis jo prototipas buvo išrastas 1973 m., o pirmasis skambutis buvo atliktas tų pačių metų balandžio 3 d. Išradėjas mobiliuoju telefonu paskambino savo pagrindiniam konkurentui! Ir jau šiandien Samsung telefonus naudojame kasdien, ir ne tik skambučiams.

Nuo 1973 metų mobilieji telefonai tampa vis populiaresni, jie nuolat keičiasi ir net neįsivaizduojame, kokie bus Samsung telefonai dar po 50 metų. O išsirinkti tokį įrenginį kartais visai nelengva. Gamintojai siūlo daugybę skirtingų modelių. Kaip išsirinkti geriausią modelį, kuris atitiktų visus jūsų reikalavimus? Pabandykime atsakyti į šį klausimą.

Pirmiausia eikite į internetinę parduotuvę, kurioje yra platus Samsung telefonų asortimentas – išstudijuokite dizainą ir specifikacijas. Nuspręskite, kas jums yra svarbiausia. Pavyzdžiui, ar ieškote Samsung telefonų su geriausia vaizdo kamera, ar Jums svarbus dizainas, ar įrenginio greitis, o gal ieškote Samsung telefonų su galingiausia baterija?

Ar jums reikalingos visos funkcijos ir ar verta už jas permokėti? Supraskite, kad būsimas bet kurio elektroninio įrenginio savininkas turi jį maksimaliai išnaudoti, ir tik tada galima teigti, kad jis už įrenginį sumokėjo protingą kainą. Kaina ne visada garantuoja kokybę, tačiau naujausių Samsung telefonų, pasižyminčių išskirtinėmis šiandienos funkcijomis, negalima įsigyti už itin mažą kainą.

Turėdami ribotą biudžetą ir norą įsigyti šaunų išmanųjį telefoną, galite šiek tiek palaukti. Laikui bėgant, visi modeliai praranda vertę, o Samsung telefonai nėra išimtis. Mūsų patarimas: aklai nesekti tendencijų! Įvertinkite savo galimybes ir išmintingai rinkitės Samsung telefonus. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje rde.lt – tiek naujausių modelių, tiek vartotojų pripažinimą ir populiarumą jau pelnę Samsung telefonai.

 

Užsakovas -  AU Agency LLP.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai