Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar protestuotojai atspindi realybę, o gal tik sukuria dominuojančios nuomonės iliuziją?

12.07 Penktadienis 19:00
Edmundas Jakilaitis, Laisvės TV

Kalbėsime apie pastaruoju metu garsiausiai ir gausiausiai nuskambėjus protestus – už Miškų saugojimą ir prieš medžių kirtimą bei protestą prieš dabartinį Vaiko teisių apsaugos įstatymą. Kokią įtaką tokie protestai daro valdžios sprendimams? Ar visada keliami reikalavimai ir jų priežastys yra pagrįsti? Ar visuomenę į skirtingas stovyklas skaldantys veiksmai gali būti vadinami pilietiškais? Kaip protestų aplinkoje rasti visiems priimtiniausią sprendimą? Ar pastarojo meto protestai reiškia bundančią pilietinę visuomenę?

Diskusijoje dalyvauja: miškininkas ANDREJUS GAIDAMAVIČIUS, Lietuvos medikų sąjūdžio iniciatorius VYTAUTAS KASIULEVIČIUS, Laisvos visuomenės instituto valdybos narys VYGANTAS MALINAUSKAS, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas, mokytojas VYTAUTAS SILVANAVIČIUS.

Laidą rengia LAISVĖS TV.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai