Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tvarumo suvokimą rodo ir atlyginimai: ko imasi įmonės?

2024-02-13, Antradienis 14:35
Rima Aukštuolytė

Atlyginimų veiksnys yra svarbi Darnaus vystymosi tikslų dalis, atsikartojanti keliuose iš jų: siekyje mažinti skurdą, užtikrinti deramą darbą ir ekonominį augimą, lyčių lygybę, nelygybių mažinimą.

Mineralinių trąšų gamintoja iš Norvegijos „Yara International" žengė reikšmingą žingsnį – nustatė darbuotojams minimalų atlygį, didesnį nei oficialiai šalyje patvirtinta minimali alga. Buvo skaičiuojama, kiek žmogus turi uždirbti konkrečioje šalyje, kad galėtų oriai pragyventi, vertinamas tam tikras prekių ir paslaugų krepšelis ir pagal tai įvedamas įmonės standartas.

Su „Yara International" Europos verslo paslaugų centro padalinio Lietuvoje vadove Zuzana Matoniene kalbamės, kas tokį sprendimą paskatino, kaip vyko jo įgyvendinimas ir į kokias gerąsias praktikas, orientuotas į darbuotojus, įmonė investuoja.

Laidą „O koks tavo CO2 pėdsakas?" remia pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas". Suteikite pakuočių atliekoms antrą šansą – rūšiuokite.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai