Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Teisme – pirmas atvejis dėl baudos už blogą rūšiavimą

2024-03-19, Antradienis 11:30
Rima Aukštuolytė

Ar žinote, kad už netinkamą rūšiavimą gyventojai gali būti nubausti ir pinigine bauda? Vienas Gargždų gyventojas tuo įsitikino praktiškai, kai išmetė į plastiko pakuočių atliekų konteinerį purkštuvą. Nors tokį sprendimą gyventojas skundė ir teisme, galiausiai teismas paliko paskirtą baudą.

Laidoje kalbamės su Klaipėdos rajono savivaldybės VšĮ „Gargždų švara" Pakuočių atliekų ir logistikos administravimo vadove Darja Gvažiauske, kurios teigimu, tai – pirmas toks teisminis atvejis, tačiau baudų gyventojai sulaukia ganėtinai dažnai. Taip pat plačiau apie mūsų atliekų rūšiavimo įpročius ir Lietuvoje veikiančios sistemos ypatumus diskutuojame su „Žaliasis taškas" generaliniu direktoriumi Almontu Kybartu ir „Ecoservice" tvarumo vadovu Linu Černiausku.

Laidą „O koks tavo CO2 pėdsakas?" remia pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas". Suteikite pakuočių atliekoms antrą šansą – rūšiuokite.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.