Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Naujos tvarumo taisyklės mokyklose: ką jos pakeis?

2024-04-27, Šeštadienis 14:35
Rima Aukštuolytė

Lietuvoje pradėta įgyvendinti priemonių sistema „Tvari mokykla 2030", kuri skirta Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 metų įgyvendinimui mūsų šalies mokyklose. Programos kūrėjai tikisi, kad iki 2026 m. jau 360 iš 915 Lietuvos mokyklų atitiktų tvarios mokyklos kriterijus, o iki 2030 m. – visos mūsų šalies mokyklos taptų tvariomis arba eitų tvarumo keliu. Šiuo metu šalyje iš viso yra 915 mokyklų.

Apie tai, kokie pokyčiai laukia mokyklų ir kaip bus siekiama įgyvendinti programos tikslu, kalbamės su Valdu Jankausku, Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros (LINEŠA) direktoriumi, ir Almantu Kulbiu, Ekologijos ir menų poskyrio vadovu.

Laidą „O koks tavo CO2 pėdsakas?" remia pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas". Suteikite pakuočių atliekoms antrą šansą – rūšiuokite.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai