Paskambinkite į studiją

 
Grįžti 10 s atgal
00:00
00:00
00:00
Nustatymai
Išdidinti
Error loading media:
File could not be played
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokia yra LGBTIQ ir žmogaus teisių situacija Lietuvoje šiandien?

2023-12-21, Ketvirtadienis 11:35
Lina Luneckienė

Laidoje dalyvauja Monika Antanaitytė, teisininkė, Nacionalinės LGBTI teisių organizacijos LGL projektų vadovė, ir Mindaugas Kluonis, politologas, Tolerantiško jaunimo asociacijos narys.

Laidą „Nuomonių studija" pristato projektas „LGBTI lygiateisiškumas - bendra atsakomybė", kurį įgyvendina asociacija LGL bendradarbiaudama su Friedricho Eberto fondu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais lietuviškoje platformoje Contribee arba Patreon.

Naujausi epizodai

SIŪLOME

Pof. Vilpišauskas: prezidentas neatsikrato apžvalgininko rolės iki galo