Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar regioninė žiniasklaida yra per daug priklausoma nuo vietos politikų?

2023-07-18, Antradienis 10:05
Jonė Sąlygaitė

Ūžiant „čekiukų" skandalui, daug kritikos strėlių sulaukė ir regioninės žiniasklaidos priemonės. Vieni tikino, kad regioninė žiniasklaida turėjo kontroliuoti vietos politikus, kiti teigė, kad tokia žiniasklaida to padaryti negali, nes yra per daug priklausoma nuo vietos valdžios. Metų metus Lietuvos miestuose ir miesteliuose kirba suvokimas, kad regioninė žiniasklaida yra neobjektyvi, kontroliuojama partijų, kurios tuo metu valdo. Dažnai pabrėžiama, kad regioninė žiniasklaida miršta, taigi net ir iškėlus vietos politikos problemas į viešumą – didelio rezonanso, dėl menko populiarumo, naujienos nesulaukia. Ar tikrai regioninė žiniasklaida negali būti objektyvi? Ar vietos politikai nurodo apie ką kalbėti ir apie ką ne? Koks šiandieninės regioninės žiniasklaidos vaidmuo? Kokia tokios žiniasklaidos ateitis?

Diskutuojame su Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros profesore dr. Aukse Balčytiene, laikraščio „Tauragės kurjeris" redaktore Ramune Ramanauskiene ir „Anykšta" vyriausiąja redaktore Gražina Šmigelskiene.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.