Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikia iš „influencerių“ reikalauti tokios pat kokybės, kaip iš tradicinės žiniasklaidos?

2022-04-28, Ketvirtadienis 09:07
Raigardas Musnickas

Žiniasklaida šiandien yra ne tik televizija, radijas, naujienų agentūros, portalai, bet ir socialiniai tinklai. Feisbukas, tviteris, instagramas nors dar ieško savo juridinio statuso kaip žiniasklaidos priemonės, tačiau poveikiu visuomenės gyvenimui ir sklaidos dydžiu jau kurį laiką prilygsta, o kartais ir lenkia tradicinę žurnalistiką. Tačiau socialinių tinklų fenomenui, kaip ir bet kuriam, palyginus, dar jaunam dariniui, būdinga dar daug ir paauglystės, ir nesubrendimo ydų. Skubėjimas, perdėtas pasitikėjimas savo teisumu, subjektyvumas, faktų iškraipymas, propaganda, dezinformacija ir t. t. – dar dažnas reiškinys socialinėje medijoje. Ar reikia iš influencerių reikalauti tokios pat naujienų sklaidos kokybės, kaip ir iš tradicinės žiniasklaidos?

Laidoje dalyvauja Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius ir nuomonės formuotojas Saugirdas Vaitulionis.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai