Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar politikai dar turi gėdos jausmą?

2022-11-17, Ketvirtadienis 09:07
Raigardas Musnickas

Žiniasklaida nuolat rašo apie įvairiausius skandalus. Kas pasinaudojo tarnybine padėtimi ir pasigerino buities sąlygas, kas tapo vyriausybės vadovu ir nusitiesė keliuką ar suremontavo stogą, kas apskritai priiminėja sprendimus, palankius sau ir savo giminaičiams, bendrauja su nusikaltėlias, pasiduoda lobistų įtakai, ima kyšius, ar dar kaip nors melžia vargšę Lietuvėlę. Retai savaitė žiniasklaidoje apsieina be skandalų. Anksčiau politikai dar kažkaip reaguodavo į rašinius apie save: atsiprašydavo, gailėdavosi, mesdavo pareigas. Atrodė, kad egzistavo kažkoks gėdos jausmas. Dabar kiekvienas piarščikas po skandalo politikui patarinėja nekreipti dėmesio, nes kitą dieną bus kitas skandalas ir visi senajį pamirš.

Laidoje dalyvauja vlogeris, buvęs premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas ir žurnalistė, knygų autorė Birutė Davidonytė.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai