Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar moksleiviai turėtų mokytis ekologijos?

01.21 Ketvirtadienis 16:05
Milda Noreikaitė-Bobinienė

Rokas Ridzevičius  ekologija besidomintis matematikos mokytojas. Moksleiviai jį apibūdina kaip įkvepiantį naujos kartos pedagogą, kuris skatina augti visapusiškai, ne tik kalti vadovėliuose pateiktą informaciją. Su kolege Rokas įkūrė popamokinį ekologijos būrelį, kuriame jaunimas analizuoja klimato kaitos bei žemės taršos temas. Mokytojas sako, kad dabartinė vaikų bei paauglių karta turės spręsti daug su klimato kaita susijusių problemų, tad jau mokyklose turėtume gvildenti diskusijas apie tai. Jis taip pat pabrėžia, jog labai svarbu  kaip kalbėsime, mat ta pati tema, pateikiama skirtingai, jaunuolį gali tiek sužavėti, tiek atbaidyti visam gyvenimui.

Laidoje kalbame apie ekologinį raštingumą mokykloje, prasmingus būdus susišnekėti su moksleiviais bei Roko požiūrį į mokytojo profesiją.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai