Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Švęskime madą – 100-oji „Mados misija“ laida!

05.22 Trečiadienis 16:07
Marija Palaikytė

Laida „Mados misija su Marija Palaikyte“ švenčia 100-osios laidos sukaktį ir ta proga kviečia į madą žvelgti žymiai plačiau. Mada yra visoje mus supančioje aplinkoje ir taip pat ryški ji įvairiausiose profesinėse kryptyse.

Apie madą, kaip klasikinį kostiumo žanrą, madą, kaip alternatyvaus stiliaus išraišką, gastronominio skonio svarbą bei kvepalų tendencijas, ar pačių kvapų pasaulio reikšmę mūsų įvaizdžiui.

Laida sutampa su ketvirtosios „Vyrų Mados Savaitės“ atidarymo renginiu, tad mados festivalio organizatorė Marija Palaikytė kviečia pašnekovus aptarti ir žavingas vyriškos mados bei estetikos temas.

Laidoje svečiuojasi: dizaineris Seržas Gandžumianas, parfumeris, aktorius Aistis Mickevičius, virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas ir alternatyvaus stiliaus „steampunk“ Lietuvoje siela Donatas Dubauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai