Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko reikia moksleiviui – atmintinai „iškaltos“ daugybos lentelės ar „ChatGPT“ įgūdžių?

2023-10-23, Pirmadienis 12:05
Milda Matulaitytė-Feldhausen

„Švietimas serga“, „sužvėrėję moksleiviai“, „Lietuvos mokyklose to dar nebuvo“ – tokios ir panašios nuomonės apie Lietuvos švietimą vyrauja virtualioje ir realioje erdvėje.

Su pirmadienio viešnia, edukologe, pedagoge dr. Austėja Landsbergiene kalbėsimės apie tai, ar švietimas tikrai labai rimtai „serga” ir ar jį reikia gydyti. Ar tikrai Lietuvos mokyklose dedasi „išskirtiniai” ir „siaubingi” dalykai, o gal jie tiesiog atspindi daugumos Vakarų šalių tendencijas mokyklose? Ar dabartiniam moksleiviui vis dar reikalinga daugybos lentelė ir rašymas ranka, o gal jį užtenka išmokyti puikių „ChatGPT“ įgūdžių? Taip pat diskutuosime ir apie šiandienos mergaites – ar jas vis dar ugdome taip, kaip būsimas mamas ir žmonas, kurioms reikia atsiklausti vyro, o gal atvirkščiai – ugdome stiprias mergaites, lyderes.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai