Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar jaunimas išgelbės Lietuvą?

2022-05-28, Šeštadienis 12:05
Milda Matulaitytė-Feldhausen

„Gal neišgelbės“, laidoje sakys Lietuvos liberalaus jaunimo pirmininkas, 23-ejų metų Umberto Masi, „o greičiau – darys pokyčius“. Paskutinėje pavasario „Labas, Milda!“ laidoje klausykite apie tai, kokie yra didžiausi Lietuvos skauduliai, kuriuos, kaip didžiausius laidos vedėjai Mildai Matulaitytei-Feldhausen įvardins pašnekovas. Viena jų – visuomenės psichikos sveikatos problemos, į kurias mes vis dar nesame linkę žiūrėti rimtai, o labiau kaip į kažką, ką žmogus gali susitvarkyti pats, tereikia jam įdėti pakankamai pastangų.

U. Masi be pagražinimų kalbės apie tokias tabu temas kaip depresija, žmonių rūšiavimas ir atstūmimas, taip pat diskutuos nūdienos aktualijomis – LGBTQ+ bendruomenę, apie tai, ką jaunas žmogus gali duoti savo aplinkai ir apie sveiką patriotizmą.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai