Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Broliai Vizbarai: jei Rusija nebūtų užpuolusi Ukrainos, dabar dirbtumėm ką kitą

11.19 Pirmadienis 12:05
Edmundas Jakilaitis

Į prieš kelerius metus Ukrainoje prasidėjusius karo veiksmus Lietuvą garsinantys mokslininkai broliai Vizbarai sureagavo labai asmeniškai. Jie įstojo į Šaulių sąjungą ir pasiūlė tai, ką moka geriausiai... lazerius gaminantys mokslininkai sukūrė produktą ginklų pramonei. Anot brolių, jų išradimas Lietuvos kariuomenę padėjo pakelti iš II-o pasaulinio karo lygio kariuomenės į šiuolaikinę, modernią kariuomenę. Šiandien broliai Vizbarai - Lietuvos ginklų pramonės lyderiai, ketinantys artimiausiu metu gamybą padidinti net dešimtimis kartų.

Apie pačią pradžią, kaip kilo idėja komercializuoti mokslinę veiklą, apie kelią link Lietuvos ginklų pramonės lyderių, apie sunkumus, iššūkius, malonias akimirkas ir daugelį kitų klausimų – Žinių radijo laidoje „Kompleksiniai pietūs“ pasakoja pasaulines rinkas užkariaujantys Lietuvos ginklų pramonės lyderiai broliai Kristijonas ir Augustinas Vizbarai.

Komentarai


Naujausi epizodai