Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vadovo sveikata – kaip įmonei išvengti galimų finansinių nuostolių dėl sveikatos sutrikimų?

10.15 Antradienis 11:05
Rosvaldas Gorbačiovas, Julius Naščenkovas

Lietuviai mieliau draudžia automobilį, bet ne savo sveikatą. Kodėl? Sveikata yra itin specifinė tema, o mes rizikas savo sveikatai esame linkę stipriai nuvertinti ir manyti, kad visa, kas bloga, gali nutikti nebent šalia manęs esančiajam, tik ne man. Sociologiniai tyrimai įvairiose šalyse rodo tą patį fenomeną.

Taigi kuo optimistinis požiūris į savo sveikatą gali grėsti ne tik pačiam įmonės vadovui, bet ir vadovaujantiems asmenims, kitiems darbuotojams, bei pačiai įmonei, kurioje jie dirba, šioje laidoje „Įveikti krizę“ Rosvaldas Gorbačiovas kalbėsis su viešųjų ryšių specialistu, lektoriumi Juliumi Naščenkovu bei verslininku, vienintelės draudimo brokerių bendrovės Lietuvoje, turinčios oficialią Lloyd's partnerystę ir teikiančios išskirtinius verslo draudimo sprendimus „Colemont“ generaliniu direktoriumi Giedriumi Čiurinsku.

Laidą „Įveikti krizę“ remia „Colemont“ - draudimo sprendimai iš Lloyd's.

Komentarai


Naujausi epizodai