Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip propaganda nuodija mūsų protus?

2023-11-10, Penktadienis 09:05
Raigardas Musnickas

Kuo toliau, tuo labiau plečiasi konfliktas Artimuosiuose rytuose. Užpulto Izraelio vadovai nežada trauktis, skelbti paliaubų ar kaip nors kitaip mažinti atsako apimčių. Pasaulyje vyksta protesto akcijos, reikalaujančios, kad Izraelis baigtų savo keršto akciją. Kaip pastebi apžvalgininkai, informaciniame kare Izraelis pralaimi. Nors iš tikrųjų šalis buvo netikėtai užpulta, nors įspėjo apie atsaką ir net davė laiko Gazos sektoriaus gyventojams pasitraukti į saugesnes teritorijas, kažkodėl nemažai daliai pasaulio būtent žydų valstybė atrodo kaip agresoriai ir kraugeriai. Kaip propaganda gali veikti mūsų protus?

Diskutuoja propagandos ekspertai – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doc. dr. Mantas Martišius ir VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dr. Nerijus Maliukevičius.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai