Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žalias sprendimas. Pavojingos atliekos – kur jų vieta?

03.17 Penktadienis 07:07
Augustė Lyberytė

Pavojingos arba toksiškos atliekos – tai įvairūs kiekvieno buityje sutinkami dalykai, ilgainiui tampantys nereikalingi ir keliaujantys į šiukšlių konteinerius. Visgi, toksiškos atliekos yra itin pavojingos aplinkai – įvairiems chemikalams ir medžiagoms prasiskverbus į dirvožemį ar gruntinius vandenis, žala daroma ne tik gamtai, bet ir žmonių sveikatai. Todėl tokiomis atliekomis gyventojai ir verslai privalo atsikratyti tinkamai.

Europos Sąjungos mastu galioja eilė reguliavimų, susijusių su atliekų priežiūra ir utilizavimu. Tie reguliavimai persikelia ir į Lietuvą. Tad apie tai, kaip tinkamai atsikratyti pavojingomis atliekomis, kur yra jų vieta ir ar lietuviai laikosi visų taisyklių – pokalbis su Aplinkos ministerijos atliekų politikos grupės vyresniąja patarėja Saule Deveikyte.

Nuotrauka: © Kachor Valentyna on Shutterstock.jpg

Laida yra Europos radijo stočių tinklo „Euranet Plus“ dalis. 

EuranetPlus logo keyvisual2

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai