Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žalias sprendimas. Ar Kalėdos gali būti žalios?

12.02 Penktadienis 07:07
Augustė Lyberytė

Prasidėjus Advento laikotarpiui, daugelis suskubo ruoštis artėjančios gražiausioms metų šventėms. Eglutes papuošė ir įžiebė didieji Lietuvos miestai. Pakili ir džiaugsminga nuotaika, rodos, tvyro ore.

Visgi, Kalėdos gali būti įvardijamos ir kaip vienas taršiausių metų laikotarpių. Per šventes žmonija sukuria gerokai daugiau šiukšlių nei įprastai. Į sąvartynus keliauja ir vieną kartą panaudotas dovanų pakavimo popierius, ir atvirukai, kitos kalėdinės dekoracijos. Taršą sukuria ir greitosios mados drabužiai, kuriais dažnas puošiasi šventiniu laikotarpiu. O kur dar maistas, kurį pasigaminame, tačiau nesuvalgome ir iššvaistome.

Ar gali šventės būti tvaresnės? Kaip esmingai keisti žmonių elgesį ir sutikti jau ateinančias Kalėdas žaliau? Patarimais dalinsis tinklaraščio „Every special day" autorė, tvaraus gyvenimo puoselėtoja Ieva Dolia.

Laida yra Europos radijo stočių tinklo „Euranet Plus“ dalis. 

EuranetPlus logo keyvisual2

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai