Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žalias sprendimas. Ar Europos žaliasis kursas Lietuvoje sulaukia palaikymo?

2023-12-01, Penktadienis
Dominyka Goldbergaitė

Laidoje kalbamės apie Europos žaliąjį kursą – pagrindinę strateginę priemonę pasiekti Paryžiaus susitarimo tikslą: iki 2050 m. užtikrinti poveikio klimatui neutralumą. Tą vykdyti įsipareigoja visos ES šalys.

Tokiam perėjimo prie tvaresnio ir ekologiškesnio gyvenimo tikslui pritaria 88 proc. ES piliečių. Tačiau, kad iki 2050 m. tvari energija, produktai ir paslaugos bus įperkamos visiems, įskaitant skurdžiau gyvenančius žmones, šiuo metu tiki tik 46 proc. europiečių.

Kaip Lietuvai sekasi eiti Žaliojo kurso keliu, kokie iššūkiai kyla, ir ar jaučiamas gyventojų palaikymas, diskutuoja laidos pašnekovai: Vilniaus miesto savivaldybės Tvarumo vadovas Anton Nikitin ir ekspedicijos „Išsaugokime Baltiją!" komunikacijos koordinatorė Milda Noreikaitė-Bobinienė.

Nuotrauka: © Shutterstock

Laida „Gyvenu Europoje“ yra Europos radijo stočių tinklo „Euranet Plus“ dalis. 

https://euranetplus-inside.eu/euranet-network-news/

EuranetPlus logo keyvisual2

 

© chaiyapruek youprasert on Shutterstock

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai