Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Skaitmeninė karta. Kokia gi bus Europos ateitis?

05.13 Penktadienis 07:07
Augustė Lyberytė

Pirmadienį, gegužės 9-ąją, Strasbūre įvyko iškilminga Konferencijos dėl Europos ateities uždarymo ceremonija. Švenčiant Europos dieną, Briuselio institucijų vadovams įteiktos galutinės išvados ir Bendrijos piliečių pasiūlymai dėl galimų reformų. 49 pasiūlymuose numatyta maždaug 320 priemonių, susijusių su klimato kaita, sveikatos apsauga, švietimo ir užsienio politika.

Europos Parlamento pirmininkė Roberta Metsola pabrėžė, jog „piliečiai, ypač jaunimas, yra mūsų Europos ateities vizijos pagrindas. Jie tiesiogiai nulėmė konferencijos rezultatus". Tad kaip jaunoji karta prisidėjo prie Konferencijos dėl Europos ateities išvadų? Ką mano apie visą konferenciją ir jos rezultatus?

Konferencijos darbe dalyvavo maždaug 800 Bendrijos piliečių – 12 iš Lietuvos, tad diskutuosime būtent su vienu iš dalyvių – Vidmantu Mitkumi, Lietuvos nacionalinių renginių ir piliečių atstovu Konferencijoje dėl Europos ateities.

Europos Parlamento nuotr.

Laida yra Europos radijo stočių tinklo „Euranet Plus“ dalis.

EuranetPlus logo keyvisual2

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai