Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Gyvenu Europoje. Kaip vertinti Vakarų reakciją į teroro ataką Maskvoje?

2024-03-26, Antradienis 07:07
Aušra Jurgauskaitė

Penktadienį koncerte Maskvoje surengtas teroristinis išpuolis, per kurį žuvo 137 žmonės. Vladimiras Putinas jau bando jį sieti su Ukraina, nurodęs, kad užpuolikai spruko būtent į šią šalį, prieš kurią jau trečius metus Rusija vykdo karą. Bet už išpuolį jau kelis kartus atsakomybę prisiėmė Islamo valstybė.

„ES smerkia bet kokius išpuolius prieš civilius gyventojus. Mūsų mintys yra su visais nukentėjusiais Rusijos piliečiais“, – nurodo Europos Sąjungos atstovas spaudai. Visa eilė valstybių atstovų reiškė solidarumą su aukomis. Tuo metu Prancūzija grįžta prie aukščiausio saugumo pavojaus statuso.

Kaip vertinti Vakarų reakciją, kaip įvykis matomas Ukrainoje ir kaip tai gali paveikti Rusijos veiksmus kare prieš Ukrainą? Ar kelia papildomo nerimo ukrainiečiams?

Aptariame su šiuo metu Ukrainoje esančiu Mykolo Romerio universiteto politologu Alvydu Medalinsku.

EPA-ELTA nuotr.

Laida yra Europos radijo stočių tinklo „Euranet Plus“ dalis. 

https://euranetplus-inside.eu/euranet-network-news/

EuranetPlus logo keyvisual2

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai