Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Europos gairės. Kaip laikosi tolimesni ES kaimynai?

12.30 Ketvirtadienis 07:07
Augustė Lyberytė

Pastaraisiais metais Europos Sąjungos žvilgsnis krypo į rytus – daug dėmesio skirta Rytų partnerystės klausimams, įtampoms su Kremliumi, akylai stebėta situacija Bendrijos ir Baltarusijos pasienyje. Tačiau kaip laikosi tolimesni Briuselio kaimynai pietuose? Kaip ir kokiais klausimais bendradarbiaujame su Afrikos, Lotynų Amerikos šalimis? Kaip svetimų žemynų įvykiai keičia Europos Sąjungos politiką? Kodėl apskritai Lietuvai turi rūpėti tai, kas vyksta svetimuose žemynuose?

Apie Europos Sąjungos bei Afrikos šalių santykius kalbėsime su Europos Parlamento nariu Petru Auštrevičiumi bei Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos politologė, dr. Ringailė Kuokštytė. O apie anapus Atlanto kelsimės su Vytauto Didžiojo universiteto docente Gintare Žukaite-Zelenkiene.

Laida yra Europos radijo stočių tinklo „Euranet Plus“ dalis. 

EuranetPlus logo keyvisual2

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai