Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl dalis žmonių nesužino apie jiems priklausančią socialinę paramą?

12.08 Trečiadienis 11:05
Eglė Gabrytė

Dalis žmonių, kuriems priklauso socialinė parama, apie ją tiesiog nežino arba sąmoningai vengia ją pasiimti. Ekspertų teigimu, situacija, kai žmonės nepasinaudoja jiems priklausančia socialine parama, užprogramuoja dar didesnes problemas ateityje. Kaip būtų galima spręsti šią problemą? 

Laidoje dalyvauja Mykolo Romerio universiteto Sociologinių tyrimų laboratorijos jaunesnysis mokslo darbuotojas Dainius Bernotas ir to paties universiteto jaunesnioji mokslo darbuotoja Ingrida Grincevičiūtė.

Laidą „Ekspertai pataria" pristato Mykolo Romerio universitetas.

Laida parengta, įgyvendinant LMT remiamą Reikminių tyrimų projektą P-REP-21-10 „Socialinės paramos išmokų nepaėmimo priežastys, mastas ir identifikavimo metodika Lietuvos savivaldybėse ir visoje šalyje“ (administruojamas MRU, vadovė – doc. dr. Vida Česnuitytė, 2021.03.01.- 2022.02.28.).

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai