Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip valstybė keis viešojo sektoriaus įvaizdį?

09.20 Antradienis 11:05
Lina Luneckienė

Net 30 proc. konkursų į viešųjų įstaigų vadovus neįvyksta, todėl daugėja įstaigų, kurioms vadovauja laikinieji vadovai. Valstybės tarnyboje dirbančių lyderių nemotyvuoja ne tik 40 procentų mažesnis darbo užmokestis nei privačiame sektoriuje, bet ir surištos rankos – jiems trūksta sprendimų laisvės, mobilumo.

Kokių priemonių imasi valstybė, kad situacija keistųsi ir viešajame sektoriuje pagaliau būtų įmanoma lyderystė? Kodėl šie pokyčiai būtini?

Savo patirtimi dalinsis VĮ „Regitra“ vadovas Vaidas Dominauskas ir papasakos, kodėl būtina stiprinti vadovų korpusą viešajame sektoriuje.

Informacija parengta bendradarbiaujant su LR vidaus reikalų ministerija, kuri įgyvendina Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija – Informavimas apie veiksmų programą".

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai