Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Iššūkiai, kuriuos kiekvienam mūsų kelia skaitmeninė era: kaip juos įveiksime?

2023-12-18, Pirmadienis 11:35
Lina Luneckienė

Kokių įgūdžių turinčių darbuotojų reikės įmonėms moderniame pasaulyje ir ko reikia, kad vykstant skaitmeninei pertvarkai profesinis mokymas patenkintų verslo poreikius? Kaip stiprinti mokymo įstaigų ir darbdavių bendradarbiavimą, kad profesijos besimokantys žmonės sukauptų kuo daugiau įgūdžių realioje darbo vietoje ir tvirtai jaustųsi darbo rinkoje, o jų profesinė karjera būtų ilga ir klostytųsi sėkmingai?

Laidoje dalyvauja: Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė dr. Agnė Kudarauskienė, Kautech direktorius, Europos profesinio mokymo įstaigų asociacijos valdybos narys dr. Paulius Čepas ir Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacijos LINPRA direktorius Darius Lasionis.

Laidą „Ekspertai pataria" inicijuoja Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, įgyvendinantis projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje". Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

esfivp i 1KPMPC naujausias

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai