Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar lyčių lygybė jau pasiekta?

04.17 Pirmadienis 11:05
Lina Luneckienė

Jei pasikalbėtume su žmonėmis gatvėje apie lyčių lygybę, daug kas reaguotų, esą nėra čia ko šnekėti: feministės tik kelia klausimus apie visiškas smulkmenas, o gyvenime lyčių lygybės yra tiek, kiek jos reikia. Gal žmonėms trūksta žinių apie lyčių lygybės problemas, pavyzdžiui, smurtą artimoje aplinkoje, moterims tenkančią buities naštą ar su motinyste susijusius iššūkius, galiausiai kultūrinio seksizmo atvejus – nuo mažesnių kišenių iki diskriminacijos darbe. O gal net ir žinodami faktus, daug kas atrėš – tai nėra nelygybė, visus šiuos reiškinius lemia kitos, natūralios priežastys. Kaip yra iš tikrųjų?

Laidos viešnios: Margarita Jankauskaitė, Lygių galimybių plėtros centro ekspertė, feministė, ir Mintautė Jurkutė, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos Diskriminacijos prevencijos ir komunikacijos grupės vadovė.

Laida „Ekspertai pataria" sukurta „Lygių galimybių plėtros centro" užsakymu, vykdant projektą, kuris yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai