Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Prekės ženklai ir jų „šliaužianti kontrolė“

2021-02-03, Trečiadienis 10:06
Karolina Mickutė

Neretai girdime politikus, kalbančius apie tikslą mažinti reguliacinę naštą. Taip siekiama gerinti verslo aplinką, tačiau tam svarbu užtikrinti ir atitinkamą reikalavimų įgyvendinimą. Pastarųjų savaičių įvykiai dėl prekės ženklo „Sviestas sviestuotas“, kuris esą galėjo klaidinti vartotoją, parodė, koks neužtikrintumas ir kokie netikėti pavojai vis dar gresia verslui.

Šiuo atveju net prieš kelis metus įregistruotą prekės ženklą tikrinančioji institucija pripažino klaidinančiu. Dargi tenka išgirsti, kad tikrinančios institucijos alkoholio gamyba ir prekyba užsiimančių įmonių prekės ženklams svarsto taikyti reklamai keliamus reikalavimus.

Laidoje kalbėsime apie prekės ženklo sampratą, vertę, kada jis tampa blogiu tikrinančiųjų institucijų akimis ir ką tai reiškia prekės ženklų savininkams.

Laidoje dalyvauja „Talentų namai“ vadovaujantis partneris, vadybos konsultantas ir mažmeninės prekybos ekspertas Justas Gavėnas ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorius, advokatų kontoros „Ellex“ advokatas Vytautas Mizaras.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai