Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kuo skiriasi paslaugų skaitmeninėse platformose teikėjai nuo kitų darbuotojų?

12.08 Trečiadienis 10:06
Kotryna Tamkutė

Skaičiuojama, kad vien tik Europos Sąjungoje skaitmeninių platformų ekonomika 2016–2020 m. išaugo beveik penkis kartus: nuo 3 mlrd. eurų iki maždaug 14 mlrd. eurų. Joje dirba vis daugiau žmonių, tad nenuostabu, jog klausimai, susiję su jų darbo sąlygomis ir teisių apsauga tampa vis aktualesni. 

Planuojama, kad šiomis dienomis Europos Komisija paskelbs savo pasiūlymus, kaip bus siekiama ne tik gerinti per skaitmenines platformas dirbančių asmenų darbo sąlygas, bet ir išlaikyti skaitmeninių platformų ekonomikos plėtrą. Pripažįstama, kad ji atlieka svarbų vaidmenį Europos ekonomikos skaitmeninės pertvarkos srityje.

Apie tai laidoje kalbasi Advokatų kontoros ILAW LEXTAL vyresnioji teisininkė, advokatė Rūta Globytė ir JAV Ekonominio švietimo fondo prezidentas Žilvinas Šilėnas.

Laidą veda Lietuvos laisvosios rinkos instituto komunikacijos vadovė Kotryna Tamkutė.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai