Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kam naudingas farmakotechnikų veiklos apribojimas?

2023-04-05, Trečiadienis 10:06
Karolina Mickutė

Gali būti, kad Jums vaistus išdavė ne vaistininkas, o vaistininko padėjėjas. Šie specialistai, dar kitaip vadinami farmakotechnikais, iki šiol vaistinėse galėjo dirbti savarankiškai prižiūrimi vaistininko nuotolinio ryšio priemonėmis, pvz., prireikus paskambinti konsultacijos dėl konkretaus vaisto. Nuo liepos mėnesio šios galimybės nebeliktų – vaistus išduoti ir kitas farmacines paslaugas teikti galėtų tik vaistininkas. Kol vieni nerimauja, kad dėl to gali užsidaryti mažesnės vaistinės regionuose, kiti teigia, kad farmacinių paslaugų kokybė tik gerėtų.

Laidoje diskutuoja Lietuvos farmacijos darbuotojų profesinės sąjungos vadovė Lina Ganatauskienė, Lietuvos vaistinių asociacijos pirmininkė Kristina Nemaniūtė-Gagė ir Seimo narys, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai